Независимый сайт адвокатов Украины
«Чем честнее человек, тем менее он подозревает других в бесчестности; низкая душа предполагает всегда и самые низкие побуждения у благородных поступков» (Марк Туллий Цицерон)

[ 04 December 2013 | Просмотров 386 ]

Денис Бугай, который еще год назад помогал власти захватить контроль над адвокатурой, сегодня заявил о несогласии с Президентом

Президент Асоціації правників України (АПУ) Денис Бугай заявив про свій вихід із Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

«Останні події показали, що влада жорстко порушила права громадянського суспільства та принципи свободи слова і свободи зібрань. Розгін мирних мітингувальників в Києві в ніч з 29 на 30 листопада ц.р. та побиття мирних громадян викликало недовіру до влади України», - зазначив Денис Бугай.

«Ідея Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України дискредитована.  Я, як представник більш ніж 4 000 правників України, вважаю неможливим знаходитись представником в Координаційній раді з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України та офіційно заявляю свій вихід з неї», - прокоментував своє рішення очільник Асоціації правників України.

Нагадаємо, що Асоціація правників України зробила публічну заяву, в якій гостро засудила порушення конституційних прав та свобод громадян та дала правову оцінку діям правоохоронних органів в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.  Василь Бердичевський 28 янв. 2014 в 23:45 #
Не зрозуміло. Якщо цей панятко є представником правників України, тоді чому він бугаював, крутіше ніж "Беркут" на майдані, на зїзді адвокатів в Русі і чому тоді не виступав на захист тисяч адвокатів, чиї права на тому зїзді були порушені. А може нюхом почуяв, що на цей час вітер подув в іншу сторону. Отак і живуть такі особи,перебігаючи все своє життя з одного боку вулиці на інший.

Добавить комментарий