Независимый сайт адвокатов Украины
«Чем честнее человек, тем менее он подозревает других в бесчестности; низкая душа предполагает всегда и самые низкие побуждения у благородных поступков» (Марк Туллий Цицерон)

Інформація щодо проведення установчої конференції адвокатів Харківської областіКДКА Харківської області  повідомила ВККА при КМУ про проведення нею 15.10.2012 року установчої конференції адвокатів Харківської області в Готелі \"Харків\" за адресою м. Харків, пл. Свободи, 7
Присутніми на вказаній установчій конференції  було 114 делегати, які були обрані делегатами на зборах адвокатів Харківської області.
Всі  адвокати області були оповіщені КДКА належним чином про проведення установчої конференції адвокатів Харківської  області
Також повідомлено, що установча конференція проводилась у відповідності з вимогами передбаченими Розділом Х \"Перехідні положення\" Закону України \" Про адвокатуру та адвокатську діяльність\"
Головою установчої конференції адвокатів Харківської області обрано Гайворонську В.В.
Установчою конференцією адвокатів Харківської області  на установчий з’їзд адвокатів України обрано 19 делегатів та 10 резервних.