Независимый сайт адвокатов Украины
«Не следует доверять человеку, который, утверждая что-либо, кладет руку на сердце» (Лихтенберг Г.)

Інформація про проведення 01 листопада 2012 року чергового засідання робочих групВища кваліфікаційна  комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України повідомляє про проведення 01 листопада 2012 року чергового засідання робочих груп, створені рішенням  Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури  від 11 вересня 2012 року за № VІ/18-896,  з питання підготовки проектів документів на установчий з’їзд адвокатів України за участю представників Союзу юристів України, Спілки адвокатів України, Асоціації адвокатів України, Асоціації правників України та Київської обласної КДКА.

              На зазначеному засіданні були присутні члени робочих груп Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури та представники робочих груп громадських адвокатських організацій.

 

Членами об’єднаної робочої групи були обговорені концептуальні підходи, також було намагання узгодити позиції щодо підготовки проектів документів на установчий з’їзд адвокатів України, який відбудеться 17-18 листопада 2012 року в м. Києві.

 Присутні на засіданні обмінялись напрацьованими пакетами документів, які відповідно підготували :

робочі групи Вищої кваліфікаційної  комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України;

робоча група громадських адвокатських організацій;

адвокат Головань Ігор Володимирович.

 

З даними проектами документів підготовленими робочими групами та адвокатами можна ознайомитись на офіційному інтернет сайті ВККА при КМУ  та на інтернет сайтах:

 
http://www.uaa.org.ua/

 
http://www.advokatura.org.ua/

           

На засіданні робочої групи також прийнято рішення про проведення  наступного її засідання 05 листопада 2012 року о 11-00 год. в конференц-залі Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, що знаходиться за адресою:          
м. Київ, вул. В.Васильківська 23-Б.