Независимый сайт адвокатов Украины
«Не следует доверять человеку, который, утверждая что-либо, кладет руку на сердце» (Лихтенберг Г.)

[ 25 December 2013 | Просмотров 2134 ]

ПОЗАЧЕРГОВИЙ З`ЇЗД АДВОКАТІВ УКРАЇНИ (Підготовча зустріч)

Адвокатам України

Шановна громада!

З огляду на ситуацію в адвокатурі України, репресії відносно адвокатів, незаконні арешти, обшуки, побиття наших колег, враховуючи несвоєчасну і неадекватну реакцію керівництва НААУ,

пропоную провести Всеукраїнський ПОЗАЧЕРГОВИЙ З`ЇЗД АДВОКАТІВ УКРАЇНИ в Києві в березні 2014 року.

Порядок денний додається.

З повагою,
Олег Веремієнко
***
ПОЗАЧЕРГОВИЙ З`ЇЗД АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
Проект
ПИТАННЯ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА ОБГОВОРЕННЯ
ПОЗАЧЕРГОВОГО З’ЇЗДУ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

1. Про висловлення недовіри Голові РАУ та НААУ Ізовітовій Л.П. з приводу невтручання у ганебне порушення працівниками правоохоронних органів та суддями гарантій професійної діяльності у справі адвоката Смалія В.М., порушення своїми публічними висловами презумпції невинуватості стосовно адвоката Смалія В.М., порушення Правил адвокатської етики, та її дострокове відкликання з посади Голови РАУ та НААУ.

2. Про висловлення недовіри Голові ВКДКА Загарії В.М. з приводу невтручання у ганебне порушення працівниками правоохоронних органів та суддями гарантій професійної діяльності у справі адвоката Смалія В.М., порушення своїми публічними висловами презумпції невинуватості стосовно адвоката Смалія В.М., порушення Правил адвокатської етики, незаконну заборону адвокатам вільно висловлювати свої міркування та реалізовувати своє право на мирні зібрання, та його дострокове відкликання з посади Голови ВКДКА.

3. Про обрання Голови РАУ та НААУ.

4. Про обрання Голови ВКДКА.

5. Про дострокове відкликання з посади членів ВРЮ Ізовітової Л.П. та Темкіжева І.Х.

6. Про обрання членів ВРЮ від адвокатської спільноти.

7. Про невідкладні заходи щодо припинення репресій відносно адвокатів.

8. Про невідкладні заходи щодо відновлення та захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності в Україні.

9. Про скасування сплати щорічних членських внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та скасування дисциплінарної відповідальності за їх несплату. Заслуховування звіту Голови ВРКА щодо витрачання членських внесків за 2012-2013 роки.

10. Про внесення змін до Статуту НААУ щодо безоплатності роботи на виборних посадах в органах адвокатського самоврядування.

Додаток №1: відео акції на день адвокатури в підтримку адвоката Смалія В.М.:
http://tv-pravda.com/pryame-vklyuchennya-z-gpu-akciya-protestu-v-pidtrimku-zaareshtovanogo-advokata-smaliya/

Додаток №2: відео-інтерв"ю з паном Аркадієм Бущенко (з 2 хв.): http://www.ustream.tv/recorded/41871176 краще ніхто не сказав ще щодо адвокатського самоврядування.
***
P.S.Залишилось лише визначити час і місце (пам"ятаємо про правило 60 днів). Підготовчу зустріч усіх зацікавлених пропоную провести об 11-00 в четвер 26.12.13 на Майдані в Києві біля Йолки? Ага і треба обговорити питання національного страйку адвокатів - мораторій на захист ментів, прокурорів і суддів, які причетні до політичних репресій.

Контакти для зворотнього зв"язку:

050-947-5564,
066-355-1060,
063-36-00-911

E-mail: pravdatvua@gmail.com,

oleg_probono@hotmail.comДобавить комментарий