Независимый сайт адвокатов Украины
«Не следует доверять человеку, который, утверждая что-либо, кладет руку на сердце» (Лихтенберг Г.)

[ 22 February 2013 | Просмотров 1787 ]

Все відповідає Генеральній лінії або чуда не сталось

21.02.2013  року  Окружним адміністративним судом м. Севастополя при розгляді  адміністративної справи  № 827/26/13-а за позовом Висоцького В.І. до Установчого з’їзду адвокатів України, третя особа Вища Рада Юстиції, Темкіжев Ігор Хажмуридович про визнання протиправними та скасування рішень, зобов’язання вчинити певні дії прийнято рішення про відмову в задоволенні позовних вимог.

При розгляді судом справи представником позивача заявлені  клопотання про витребування доказів, про виклик свідків, про визнання явки відповідачів обов’язковою з метою надання ними відповідних пояснень по суті спору, відтворення звуковідеозапису подій, в задоволенні яких судом було безпідставно відмовлено.

Справа розглянута  по суті зі стадії заявлення клопотань до судових дебатів  за одне судове засідання на протязі 2 годин.

Представником позивача була подана заява про відвід з належним правовим обґрунтуванням наявності підстав для  такого відводу, в задоволенні заяви також було відмовлено.

Цікаво що в цей день розглядалося ще одна справа окружним адміністративний судом Севастополя де предметом виступають неправомірні дії керівництва ВКДКА та КДКА Київської області з питання "притягнення" Висоцького до дисциплінарної відповідальності. Як нам стало відомо, справа розглядалося колегією суддів під головуванням судді Водяхіна С.А. . Суд також діяв абсолютно прогнозовано  і задовольнив клопотання позивача тільки в частині забезпечення доказів, призначивши слухання справи на березень 2013 року.

Цілком зрозуміле та прогнозовано рішення, за позовами Висоцького, і марно сподіватися на отримання підтримки в судах першої,апеляційного та касаційної інстанції, коли одним із учасників провадження є Голова Вищого адміністративного суду України І.Темкіжев.

В кулуарах суду говорять про те, що розпорядження щодо Генеральної лінії по цим справам отримуються прямо з Києва (1-ша Приймальня). Таким чином будь-які, судові процеси контролюються, можливо такого не буде в Європейському суді з прав людини.

http://yurpravda.info/index3883.htmlДобавить комментарий