Независимый сайт адвокатов Украины
«Оказывайте доверие лишь тем, кто имеет мужество при случае вам поперечить и кто предпочитает ваше доброе имя вашей милости» (Суворов А. В.)

[ 27 May 2013 | Просмотров 975 ]

Высший административный суд Украины открыл кассационное производство по иску В.Высоцкого

Вищий адміністративний суд України відкрив касаційне провадження за скаргою Висоцького В.І. на постанову від 21 лютого 2013 року Окружного адміністративного суду м. Севастополя, та ухвал від17 квітня 2013 року Севастопольського апеляційного адміністративного суду, по справі №827/26/13-а за позовом Висоцького В.І. до Установчого з'їзду адвокатів України, треті особи Вища рада юстиції, Темкіжев І.Х. про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити певні дії.

Відповідно до ухвали від 18.05.2013 року по справі К/800/26021/13, Вищий адміністративний суд України витребував справу №827/26/13-а з суду першої інстанції, а також встановив строк для надання заперечень на касаційну скаргу.

Таким чином, Вищий адміністративний суд України може найближчим часом призначити справу до розгляду справу за позовом Висоцького В.І. у про визнання протиправним та скасування рішень «Установчого з'їзду адвокатів України» про внесення до порядку денного «Установчого з'їзду адвокатів України питання про дострокове припинення повноважень Висоцького В.І, як члена Вищої Ради юстиції, про дострокове припинення повноважень Висоцького В.І, як члена Вищої Ради юстиції, про призначення Темкіжева Ігоря Хажмуридовича членом Вищої ради юстиції.

http://yurpravda.info/index4209.htmlДобавить комментарий